Labas!


Mano vardas Agnė Tamulionytė. Esu nekilnojamojo turto brokerė.


Nekilnojamojo turto versle esu nuo 2017 m. Per šį laiką teko pažinti daug žmonių ir susidurti su įvairiausiomis situacijomis. Buvo sandorių paprastų, kur viskas vyko it sviestu patepta, buvo ir sudėtingų, kai klientams reikėjo ne tik patarimo parduodant ar perkant, bet teko būti jų draugu, ramybės šaltiniu ir psichologiniu ramsčiu. Didžiausias įvertinimas yra klientų pasitikėjimas manimi, jų ramybė ir žinojimas, kad ir kas benutiktų, viskas baigsis gerai.


Kiekvienas klientas man yra pats svarbiausias, todėl, jei ruošiantis sandoriui paaiškės, kad jam reikia pagalbos, kurios nenumatėme ir iš anksto neaptarėme, padarysiu viską, kad bet kokie kliento lūkesčiai būtų patenkinti ir net viršyti – jei reikės, ir katinuką iš senųjų namų Vilniuje į naujuosius namus Kaune nuvešiu 😊 Tik taip savo darbą atlikčiau iki galo.


Mano tikslas – klientų planų, norų ir svajonių įgyvendinimas, o NT pardavimas ar nuoma – tik įrankis toms svajonėms pasiekti.

Mano darbo sritys: butai Vilniuje, namai Vilniuje ir Vilniaus rajone, sklypai Vilniuje ir Vilniaus rajone, butų nuoma, namų nuoma.
Mano darbo principai: sąžiningumas, atsakomybė, atskaitomybė, profesionalumas, tik teigiamos emocijos.

Specialistė, patarėja, konsultantė, draugė, ramstis, ramybės šaltinis – tai aš, Agnė Tamulionytė, Jūsų NT brokerė. Susisiekite!


 .