Gyvenu nuosavame būste, bet noriu kito!

Šiandien gyvenate nuosavame būste, bet dėl kažkokių priežasčių, jis Jums nebetinka ir norėtųsi kito, tiesa? O geriausias laikas pokyčiams yra... DABAR! Pažiūrėkime, kokie žingsniai Jūsų laukia:

Pirmasis žingsnis:

sužinoti, kokio būsto norite.

Kaip tai padaryti? Pirmiausia, sau aiškiai pasakykite, dėl kokių priežasčių nebetinka būstas, kuriame dabar gyvenate. Tokiu būdu atrasite, koks turėtų būti Jūsų naujasis būstas: jei dabar butas jau per mažas, vadinasi, ieškokite didesnės kvadratūros buto, o gal vertėtų pagalvoti apie kotedžą ar namą? Jei nebepatinka aplinka, kurioje gyvenate, pagalvokite, kokioje aplinkoje norėtumėte gyventi? Pasivaikščiokite po miestą, po atskirus rajonus, pajauskite tos miesto dalies dvasią - taip susiaurinsite tinkamos vietos paieškas. Jei šeimoje auga vaikai, svarbu mokyklos, vaikų užimtumo centrai, būreliai ir kitos popamokinės veiklos vietos, kur vaikai saugiai ir įdomiai galėtų leisti laisvalaikį. Žinoma, bet kokios paieškos turi remtis finansinėmis galimybėmis: reikia įsivertinti savo pajamas ir išlaidas, mėnesinę įmoką bankui, išlaidas remontui ar įsirengimui. Taip atsiras ieškomo būsto kainos ribos.

Jei sunku apsispręsti ir atrodo, kad rinkoje per didelis pasirinkimas, ar apskritai, nežinote, nuo ko pradėti, parašykite mums - susitiksime, pakalbėsime ir viskas pasidarys daug aiškiau :)


   Noriu pakalbėti apie būsto paieškas   

 

Antrasis žingsnis:

sužinoti savo galimybes.

Čia galvoje turime finansines galimybes. Kaip žinia, be finansų jokio būsto neįsigysi. Svarbiausias klausimas, kurį reikia atsakyti: naują būstą pirktumėte su banko paskola ar be? Jei turite pakankamai santaupų ar planuojate naują būstą pirkti iš lėšų, gautų pardavus senąjį būstą, pereikite prie trečiojo žingsnio :)

Jei naujam būstui įsigyti reikės banko paskolos, galime padėti gauti būsto paskolą palankiausiomis sąlygomis. Rekomenduojame užsiregistruoti į nemokamą konsultaciją, kurios metu sužinosite savo finansines galimybes, kuriame banke šiuo metu palankiausios sąlygos skolintis būstui, ir visas aktualiausias bankų naujienas, susijusias su būsto paskolomis. Visų bankų informacija vienoje vietoje! Bendradarbiaujame su visais Lietuvos bankais!


Noriu konsultacijos dėl būsto paskolos


Trečiasis žingsnis:

nuspręsti, ką daryti su dabartiniu būstu.

Šis žingsnis labai tampriai yra susijęs su sprendimu dėl būsto paskolos. Galimi keli variantai: a) parduoti šitą būstą ir gautą sumą panaudoti pradiniam kredito įnašui, b) parduoti šitą būstą ir ieškoti kito būsto už panašią kainą, kad nereikėtų prasidėti su bankais, c) jei turite santaupų, gal vertėtų šitą būstą išnuomoti ir gauti nuolatinių papildomų mėnesinių pajamų, kurios, kad ir dalinai, padengtų būsto paskolos įmokas už naująjį būstą?

Lengviau apsispręsti, ką daryti, bus tada, kai žinosite, savo būsto vertę. Mes esame tam, kad Jums padėtume. Spauskite žemiau esantį mygtuką! Jums tai nieko nekainuos!


        Noriu sužinoti savo būsto vertę        
    
                
                                          

 .