Neturiu nuosavo būsto, bet noriu turėti

Lietuvių tauta iš kitų išsiskiria savo noru turėti nuosavus namus. Nuosavas būstas garantuoja saugumą, nepriklausomybę nuo kitų (kitaip nei nuomojantis), tai kartu yra ir investicija, grąžos duosianti ateityje. Kada geriausias laikas būstui įsigyti? DABAR :)            

Pirmasis žingsnis:

sužinoti savo galimybes.

Čia galvoje turime finansines galimybes. Kaip žinia, be finansų jokio būsto neįsigysi. Svarbiausias klausimas, kurį reikia atsakyti: naują būstą pirksite su banko paskola ar be? Jei turite pakankamai santaupų, pereikite prie antrojo žingsnio :)

Jei naujam būstui įsigyti reikia banko paskolos, galime padėti gauti paskolą palankiausiomis sąlygomis. Rekomenduojame užsiregistruoti į nemokamą konsultaciją, kurios metu sužinosite savo finansines galimybes, kuriame banke šiuo metu palankiausios sąlygos skolintis būstui, ir visas aktualiausias bankų naujienas, susijusias su būsto paskolomis. Visų bankų informacija vienoje vietoje! Bendradarbiaujame su visais Lietuvos bankais!


        Noriu nemokamos konsultacijos dėl būsto paskolos        
                      

ANTRasis žingsnis:

sužinoti, kokio būsto nori

Kaip tai padaryti? Pirmiausia, sau aiškiai pasakykite, dėl kokių priežasčių nebetinka būstas, kuriame dabar gyvenate. Tokiu būdu atrasite, koks turėtų būti Jūsų naujasis būstas: jei dabar butas jau per mažas, vadinasi, ieškokite didesnės kvadratūros buto, o gal vertėtų pagalvoti apie kotedžą ar namą? Jei nebepatinka aplinka, kurioje gyvenate, pagalvokite, kokioje aplinkoje norėtumėte gyventi. Pasivaikščiokite po miestą, po atskirus rajonus, pajauskite tos miesto dalies dvasią - taip susiaurinsi tinkamos vietos paieškas. Jei šeimoje auga vaikai, labai svarbu mokyklos, vaikų užimtumo centrai, būreliai ir kitos popamokinės veiklos vietos, kur vaikai saugiai ir įdomiai galėtų leisti laisvalaikį. Žinoma, bet kokios paieškos turi remtis finansinėmis galimybėmis: reikia įsivertinti savo pajamas ir išlaidas, mėnesinę įmoką bankui, išlaidas remontui ar įsirengimui. Taip atsiras ieškomo būsto kainos ribos.

Jei sunku apsispręsti ir atrodo, kad rinkoje per didelis pasirinkimas, ar apskritai, nežinote, nuo ko pradėti, parašykite mums - susitiksime, pakalbėsime ir viskas pasidarys daug aiškiau :)


                              Noriu pakalbėti apie būsto paieškas                              
  

 

 .