Turiu nekilnojamojo turto, kurį norėčiau parduoti

 Kai kalba pasisuka apie nekilnojamojo turto pardavimą, iškyla daug įvairiausių klausimų: ar dabar geriausias laikas parduoti? Kada geriausias laikas parduoti? Gal kitais metais bus palankesnės sąlygos rinkoje? Kiek mano turtas vertas šiandien? O jei aš jį parduosiu per pigiai? O jei mane apgaus?...

Nekilnojamojo turto rinka yra labai dinamiška, ji niekada nestovi vienoje vietoje. Vieną mėnesį butų kainos kyla, kitą, žiūrėk, jau krenta. Vis atsiranda naujų projektų, kurie įtakoja jau esamų projektų kainas. Kažkas nutinka šalies ar pasaulio ekonomikoje ir vėl savininkai pasimetę klausia "tai kaip dabar bus? parduoti ar palaukti?" Vienareikšmiško atsakymo niekas negali duoti. Reikia įvertinti daug dalykų: kodėl nutarėte nekilnojamąjį turtą parduoti šiandien, kaip greitai reikia jį parduoti, ką veiksite su gautais pinigais, kokios yra šiandieninės rinkos tendencijos ir t.t.   Painu? Esame tam, kad Jus išvestume iš šių džiunglių ;)

Svarbiausias žingsnis:

įvertinti parduodamą turtą.

Tik pagrįstai nustačius parduodamo nekilnojamojo turto vertę galima priimti teisingą sprendimą dėl jo pardavimo ar nepardavimo ir, jei apsispręsite turtą vistik parduoti, teisinga rinkos kaina bus vienas iš svarbiausių faktorių, kurie pardavimo procesą pagreitins ir neleis nuliūsti dėl neišpildytų lūkesčių.

Spauskite žemiau esantį mygtuką! Jums tai nieko nekainuos, o pirmasis žingsnis bus jau žengtas :)


                                      Noriu sužinoti NT vertę   

Kainos svarba NT pardavimo procese

 .